.

.

New
20-во-едно мулти-функција EDC алатка за повикување прстен настроената шрафцигер шрафцигер мулти-цел отворено мини алатка

20-во-едно мулти-функција EDC алатка за повикување прстен настроената шрафцигер шрафцигер мулти-цел отворено

DEN 672.00

Количина на стоки
Достапно

Боја : челик боја, Големина : 5.5 * 2.8 * 0.25 CM Занает : пескарење Тежина : 15 грама Карактеристики : Сите не ' рѓосувачки челик производство, компактен мини, лесно да се носат 20 повеќе од една функција постави во еден По многу пати огнот, цврстина до 54 HRC CNC machining, процесот е сложен.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
МИНГ ЈУ
Големина:
M
Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат