.

.

New
diy дијамант сликарство 3D Зајдисонце и Бран ѕид налепница дијамант мозаик дома декорација рачно производство со дијамант везови ZS

diy дијамант сликарство 3D Зајдисонце и Бран ѕид налепница дијамант мозаик дома декорација рачно производство

DEN 260.00
DEN 325.44

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
20X30, 25X40, 30X45, 40X60
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45 боја за нормално
tapy:
Вез крст
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат