.

.

New
Hairball Отстрани Чистење Алатка За Кашмир Џемпер Плетени Ткаенини 2017

Hairball Отстрани Чистење Алатка За Кашмир Џемпер Плетени Ткаенини 2017

DEN 51.00
DEN 71.52

Количина на стоки
Достапно


Опис :
Answer : ___________________________ Note : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Како на сликата покажува Материјал : Пластични & Бакар Лесни, пренослив и практичен Погоден за џемпер и плетени ткаенини Помош за да се исчисти од hairball од плетени ткаенини Вкупна Должина : 14.5 cm/5.71" Дрво се Справи со Должина : 8cm/3.15" Тркало Дијаметар : 2cm/0.79" Количина : 1 PC ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.
Пакетот вклучува : 1 PC x Hairball Cleaning Tool
'

Карактеристики на стоката

Материјал:
Синтетичка Коса
Бренд Име:
OOTDTY
Употреба:
Вез
Тип:
Се Справи Со Волна Почувствува Алатка
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.015kg (0.03lb.)
Пакет Големина:
21cm x 12cm x 12cm (8.27in x 4.72in x 4.72in)
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат