.

.

New
befon Duplicator Мастило КПТ 6 CPT6 Компатибилен за Gestetner 5254 2800

befon Duplicator Мастило КПТ 6 CPT6 Компатибилен за Gestetner 5254 2800

DEN 864.00

Количина на стоки
Достапно


Тип : Duplicator Мастило
Бренд : befon
Модел : КПТ 6
Јачина на звук : 500 ML
Боја : Црна
Состојба : 100% нови и оригинални пакување
Компатибилен За Gestetner Duplicator :
5435 5438

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
befon
Број На Модел На:
КПТ 6
Тип:
Други
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат