.

.

New
За KAWASAKI ZX 10R Зимски Тест Издание (ZX1000 SGFB) ГОДИНА ZX 10R Нинџа KRT Реплика (ZX1000 SGFA) 16 Мотоцикл накладките Задните

За KAWASAKI ZX 10R Зимски Тест Издание (ZX1000 SGFB) ГОДИНА ZX 10R Нинџа KRT Реплика (ZX1000 SGFA) 16

DEN 355.00
DEN 408.00

Количина на стоки
Достапно


Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна. Годишнина Edition) 2016 година YZF R1 S 2016 година
GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!
Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови. Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте не директно. Топли или ладни, влажни или суви, висока или ниска брзина, тие го даде истиот постојано сопирање перформанси престануваат по запре. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!
За :
ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 600 F7-F9/ФА-ФК 2007-2013 CBR 600 FB/ФК 2011-2013 CBR 600 RR7-RR9/RRA-RRD 2007-2014 CBR 600 RA9/RAA-RAD/ПАРТАЛ (C-ABS) 2009-2016 CBR 600 RR Hannspree 2008 CBR 1000 RR6-RR9/RRA-RRE 2006-2016 CBR 1000 RA9/RAA-ПАРТАЛ (C-ABS) Fireblade 2009-2016 CBR 1000 RR-СП, ABS Fireblade (CBR1000 SAE/Б/ДИСТОРЗИИ) 2014-2016 CBR 1000 RR-СП, ABS-TT Издание 2016 година CBR 1000 RR-СП, Не ABS Fireblade (CBR 1000 SAE/Б/ДИСТОРЗИИ) 2014-2016
CBR 600 RR 2007-2015 CBR 600 RRA ABS Модел 2009-2015 CBR 1000 RR 2006-2015 CBR 1000 RRA ABS Модел 2009-2015 CBR 1000 RR СП 2014-2015
KAWASAKI ZX-6 R ЕДФ-EGF (Не ABS/636cc) 2013-2016 ZX-6 R FDF-FFF (ABS Модел/636cc) 2013-2015 ZX-6 R 30 Годишнината Издание (ZX 636 EFFA / Не ABS / 636cc) до 2015 ZX-6 R 30 Годишнината Издание (ZX 636 FFFA / ABS / 636cc) до 2015 ZX 10 R ABS (ZX 1000 KBF-KFF) план за 2011-2015 ZX 10 R (ZX 1000 JBF-JFF) план за 2011-2015 ZX-10 R 30 Годишнината Издание (ZX 1000 JFFA/Не ABS) До 2015 ZX-10 R 30 Годишнината Издание (ZX 1000 KFFA/ABS) ДО 2015 ZX 10 R (ZX1000 SGF) 2016 ГОДИНА ZX 10 R Зимски Тест Издание (ZX1000 SGFB) 2016 ГОДИНА ZX 10 R Нинџа KRT Реплика (ZX1000 SGFA) 2016 година ZX-6 R ZX 636 ЕДФ-EGF 636cc/Не ABS 2013-2016 ZX-6 R ZX 636 EFFA 636cc/Не ABS 30 Годишнината Издание 2015 ZX-6 R ZX 636 FDF-FGF 636cc/ABS 2013-2016 ZX-6 R ZX 636 FFFA 636cc/ABS 30 Годишнината Издание 2015 ZX10 R ZX1000 JBF-JFF - Не ABS Модел план за 2011-2015 ZX10 R ZX 1000 JFFA 30 Годишнината Издание-Не ABS Верзија 2015 ZX10 R ABS ZX 1000 KBF-KFF план за 2011-2015 ZX10 R ABS ZX 1000 KFFA 30 Годишнината Издание-ABS Верзија 2015 ZX10 R ABS ZX 1000 SGF 2016 ГОДИНА ZX10 R ABS KRT Реплика ZX 1000 SGFA 2016 година
SUZUKI GSXR 600 L1-L5 план за 2011-2015 GSXR 750 L1-L5 план за 2011-2015 GSXR 1000 K9/L1-L5/ZL3/ZL4/AL5 2009-2015 GSX-S 1000 AL5 (ABS) ДО 2015 GSX-S 1000 FAL5 (ABS) ДО 2015 GSXR 600 L1-L6 2011-2016 GSXR 750 L1-L6 2011-2016 GSXR 1000 K9/L1-L6 2009-2016 GSXR 1000 AL5 ABS 2015
YAMAHA YZF-R1 2015-2016 YZF-R1 M 2015-2016 YZF-R1 (60. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
• За превозот безбедно, ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.
Препорака : GFY накладките е повеќе погоден за повеќе од 400cc зафатнина мотоцикл
Високи Перформанси Накладките Caracteristics : * Максимална Кочница Запирање На Моќ.
• Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working дена од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање бришат, а понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари за враќање на средствата. Без оглед на вашите потреби или предлози,можете да не контактирате преку нашата online услуги на клиентите или e-mail.
* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.
•Ако не го прифати превозот време ,ве молиме да не ни наддавање. Ние ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.
* Има висока отпорност на топлина и други елементи. Ние сме посветени на обезбедување на вас со подобар производ искуство и по-продажбата на услугата.

Карактеристики на стоката

боја:
Задните 1 пар, GFY Задните 1 пар
Објектот Тежина:
0.28kg
Име На Модел:
За EBC FA436
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
4.25cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
0.88cm
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Објектот Дијаметар:
7.75cm
Објектот Должина:
7.75cm
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
Задните
ОЕМ Кодот:
GFY - FA436
Име На Модел:
Мотоцикл накладките комплет
Количина:
1 пар
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Модел:
77.5 x 42.5 x 8.8 mm
Една Апликација:
За KAWASAKI ZX 10R Зимски Тест Издание (ZX1000 SGFB)
Една Година:
2016 година
Апликацијата две:
ZX 10R Нинџа KRT Реплика (ZX1000 SGFA)
Година Втора:
2016 година
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат