.

.

New
Природни Среќа рачно изработени Дрвото на животот Жолта Кристал Бронза Бакарна Жица Заврши ГЕМ Pendant Накит S1294

Природни Среќа рачно изработени Дрвото на животот Жолта Кристал Бронза Бакарна Жица Заврши ГЕМ Pendant Накит

DEN 123.00
DEN 143.52

Количина на стоки
Достапно


Материјал : Жолта Кристално
Големина на(Приближно) : 50 X62 MM
Тежина(Приближно) : 9 g
Количина : 1 buc
Сликите се земени под светлина,Па бои може да неизбежно се разликува малку од сликата.
Над објектот е само претставник,ќе добијат сличен објект.
Конверзија : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MM
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да се купи на повеќе од $ 5.00 така што ќе можат да уживаат во побрзо и trackable Меѓународна Шпедиција.
Контакт Со Нас На :
Ако имате било какви прашања во однос на мојата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Јас сум многу среќен да одговори на сите прашања. Поради разликата на временската зона помеѓу Гуангжу и вашата локација, понекогаш одговорот ќе биде одложен. Ве молиме да бидете трпеливи, ви благодарам.
Повратни информации :
Ако сте среќни со купување тука, јас љубезно се очекува да ја напушти pisitive повратни информации до нас како на почетокот како што можете да.
Ние го цениме вашиот бизнис и коментари.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
S1294
Бренд Име:
WANGDONG
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Расположение Tracker
Приврзоци Тип:
Круг
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат