.

.

New
Шест боја бесплатен превозот мрзливи само апсорпција на вода креативни персоналните пластични цвет тенџере за дом и градина

Шест боја бесплатен превозот мрзливи само апсорпција на вода креативни персоналните пластични цвет тенџере

DEN 455.04

Количина на стоки
Достапно

Добредојдовте на нашата Продавница правиме секој производ внимателно,нашите производи се релативно тешки.Ние и ветуваме на нашите proudcts се со висок квалитет ,така и нашата цена е relativel висока.ако ви се допаѓа нашите производи можете да ги купите безбедно. Вашето задоволство е наша извршување. Се надевам дека ќе имате пријатен шопинг! СРЕЌНИ СЕКОЈ ДЕН !
Опис :
100% Сосема Нов И Висок Квалитет.
Материјал : ПП
Големина на :
М : 14x12x12 CM
Боја : бела,црвена,зелена,сина,портокалова,црна
Предност : авто-наводнување
Пакетот вклучува :
1pcs*авто-наводнување flowerpot
Answer : ___________________________ Note :
1), за боја : поради различни светлина и монитори, вистинска боја може да биде малку различен од слики.
2), за големината : прирачник за мерење, грешки не може да се избегне.
3), и други нешта во слики не се вклучени.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay Запад Унија, TT, Paypal.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќање се заврши во рок од 3 дена.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати witnin 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае 7 работен ден за процесот на вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот треба да се наплаќаат за дополнителни такси превозот.
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодарам многу!
Ние секогаш се нудат убаво цена за најдобри стока и услуга за вас.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален три starsor negative1to 2stars повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодариме.
Превозот
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или e Packet
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници.Ве молиме испратете ue е-маил пред вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Стандард на Услуги трае околу 20 до 30 работни дена.Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.
Експедитивни Услуги трае околу 10 до 15 дена.Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или Кина ЕМС веб-сајт.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ ,Кина Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време.Ве молиме додадете уште 5 до 10
денови како dealy

Карактеристики на стоката

Лист Големина:
M
Тип:
Лонци,Тенџере Коцки
По завршувањето:
Епоксидна Обложени
Пластични Тип:
PP
Се Користи Со:
Цвет/Зелени Растенија
Стил:
Пастирски
Број На Модел На:
MXV130130Z
Употреба Состојба:
Десктоп
Материјал:
Пластични
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат