.

.

New
да се шие на Стерео везови цвеќиња закрпи Вода растворлив везови сива чипка applique на решетката 21*11cm

да се шие на Стерео везови цвеќиња закрпи Вода растворлив везови сива чипка applique на решетката 21*11cm

DEN 378.72

Количина на стоки
Достапно


4pcs/торба црна чипка applique Деликатна везени 25*12cm за врвот фустан m306 US$ 6.99 /многу
парчиња / многу
Срцето-во облик на школка шема 10мм Црвено AB боја Топло-Fix Acryl кристал опашот на опашката површината рамна 200pcs/торба b601 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
Овална форма 40pcs/1 Пакет 10*14mm Јасно AB да се Шие На Намалување Кристално Стакло Кристал m121 US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
Додаток скапоцен камен лабава монистра 150pcs 13*18 multicolor Вулкан да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Овална Форма strass Дијамант m152 US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет на црвена/зелена diamante на собата да се шие на кристал flatback лабава монистра скапоцен камен 13*18mm 60pcs/торба m189 US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
4pcs/торба црвена чипка applique 25*9cm Bud свила цвеќиња diy headdress брак газа vei m508 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
2pair/торба Сите sequins бела чипка applique 25*15cm 509 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
Капка форма да се шие на Лабава Монистра Кристали Темно Сина AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Камења 150pcs 11*18mm US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
4pcs/торба Бела чипка applique Деликатна везени 25*13cm за врвот фустан m306 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
Долго се Откажат 100pcs 7x28mm Вулкан да се Шие На Акрилик Стакло Diamante Кристал m76 US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
10pcs/торба 10cm Лента цвеќиња да се шие на ткаенина DIY applique за фустан m305 US$ 6.99 /многу
парчиња / многу
Додаток скапоцен камен лабава монистра 150pcs 10*14 Вулкан да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Овална Форма flatback strass Дијамант m151 US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
Круг 10мм 400pcs да се Шие на Акрилик Кристално Црвена ABcolour Rhinestones Flatback За Рачно Шиење Камења Strass Дијамант m57 US$ 7.49 /многу
парчиња / многу
Белиот автомобил на коските чипка ewelry DIY рачно изработени чипка додатоци m510 US$ 3.99 /метар
Висок Квалитет на црвена/зелена diamante на собата да се шие на кристал flatback лабава монистра скапоцен камен 13*18mm 60pcs/торба m189 US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
Шарени везени НОВИ 7meter/торба сомот Шиење трим Чипка сатен панделки metalic ткаенина h01 US$ 7.99 /многу
метри / многу
Чипка лента Посебен прибор за облека DIY прибор за облека, додатоци Чипка појас ширина 5cm 7 метри/торба h023 US$ 13.99 /многу
метри / многу
Лабава монистра 150pcs 11*18mm капка форма Акрилик стакло златно-жолта AB Боја Rhinestones Камења Accessores да се Шие на Strass m49 US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
100pcs/торба 2.5 cm Микс evanescent нијанси донесе цвеќиња да се шие на ткаенина DIY applique за фустан m307 US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
Кристал Круг школка шема 10мм темно сина AB боја Топло-Fix Acryl кристал опашот на опашката површината flatback 200pcs/торба b607 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
4pcs/торба црвена чипка applique 25*9cm Bud свила цвеќиња diy headdress брак газа vei m508 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
2pair/торба Сите sequins бела чипка applique 25*15cm 509 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
Капка форма да се шие на Лабава Монистра Кристали Темно Сина AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Камења 150pcs 11*18mm US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
30pcs/торба Ласерската светлина petal зголеми цвет да се шие на applique foy фустан DIY M310 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Бренд Име:
zbroh
Стил:
Шие-На
Големина:
21*11cm
Техника:
Beaded
Состојба:
Бренд Нови
превозот:
CPAM/Epacket,Бесплатен превозот
qualiity:
висок квалитет
Ракување со времето:
4 дена
Количина:
1pair
Боја:
сива
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат