.

.

New
Мотоцикл Масло Мрежа Филтер За Kawasaki EN500 А1,А2,А3,А4 1990 1991 1992-1994 EN500 Б1,Б2,Б3,Б4 1990-1996 Филтри Почиста HF303

Мотоцикл Масло Мрежа Филтер За Kawasaki EN500 А1,А2,А3,А4 1990 1991 1992-1994 EN500 Б1,Б2,Б3,Б4 1990-1996 Филтри

DEN 397.00
DEN 456.00

Количина на стоки
Достапно

Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ако планирате да даде.
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Ви благодариме за вашето разбирање.
Answer : ___________________________ Note :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. за превозот безбедно.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Превозот време не е загарантирана.Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и клиент
гаранција за квалитет.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Опис :
Функција
Резервни 100% Нови
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Висина : 76mm
Надворешен Дијаметар : 68mm
Пакет вклучувајќи : 1pcs
FITMENt
Мотор Kawasaki
ZXR250 Ц1,C2,C3,Д1 (Јапонија) 1991-1993
EX300 ADF,ADFA,AEF,AEFA,AFF,AFFA,AGF,AGFA Нинџа 300 2013-2016
EX300 AES,AESA,AFA,AFSA Нинџа 300 SE 2014-2015
EX300 BDF,BDFA,BEF,BEFA,BFF,BFF,BGF,BGFA Нинџа 300 2013-2016
Z300 (ER300 А) 2014-2016
Z300 (ER300 Б) ABS 2014-2016
ZR400 Д1 Xanthus (Јапонија)
ZX400 H2 (ZX-4) 1988-1990
ZX400 L (ZXR400) 1991-2002
ZX400 G (ZX-4)(Јапонија) 1987-1988
ZX400 К1,К2,К3 (ZZR400)(Јапонија)
ZX400 H1 (ZXR400 R)(Јапонија) 1989-1990
ZX400 J1,J2 (ZXR400 R) (Јапонија)
EN500 А1,А2,А3,А4 1990-1994
EN500 Б1,Б2,Б3,Б4 1990-1996
EN500 Ц1,C2,C3,C4,C5,C6,C7 Вулкан 500 Ltd 1997-2002
EN500 C7 F,C8 F,C9 F Vulan Led 2007-2009
ER500 А1-А4,B1-Б4 (ER-5) 1996-2000
ER500 Ц1,Д1 (ER-5) 2001-2002
ER500 C3,C4 P,C5 P (ER-5) 2003-2006
ER-5 Twister (35ps)&(50ps) 1999
EX500 А5-О7 (GPZ500 S) 1990-1993
EX500 Д1-Д3 (GPZ500 S) 1994-1996
EX500 D4-D9 (GPZ500 S) 1997-2002
EX500 D7 F,D8 F,D9 F Нинџа 500 R 2007-2009
KLE500 А1-A12 1991-2002
KLE500 B6 F,B7 F 2006-2007
ZZR500 1990-1996
ZX600 Д1-Д3 (ZZR600) 1990-1992
ZX600 Е1-E9 (ZZR600) 1993-2001
ZX600 J7 F,J8 F (ZZR600) (САД) 2007-2008
ZX600 Ф1-F3 (ZX6-Р Нинџа) 1995-1997
ZX600 G1-G2 (ZX6-Р Нинџа) 1998-1999
ZX600 J1-J2 (ZX6-Р Нинџа) 2000-2001
ZX600 P7 F,P8 F (ZX6-Р Нинџа) 2007-2008
ZX600 R9 F,РАФ,RAFA,RBF,RCF,RDF (ZX6-Р Нинџа) 2009-2013
ZX600 (ZX6-Р Нинџа) за Извршување 2011-2012
Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купување
Ние ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот. ние ги испратите преку различни воздух mail.Телефон мора да се for international express превозот.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил, така што ние
Бизнис Часови : Сонце-Петок Од 10 : 00-18 : 00 (Кина Време GMT+8 : 00)
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Објектот Должина:
7.6cm
Објектот Ширина:
6.8cm
Материјал Тип:
Метал & Хартија
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
7.6cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Име На Модел:
За GFY303 = NK303 HF303
боја:
Како на сликата покажа
Анти Мозоци Назад Вентил:
Yes
се заобиколат вентил:
Yes
Филтер материјал:
Висок Проток Премиум Медиуми
Име:
филтерот за масло
Модел:
ZX400 J1,J2 (ZXR400R) (Јапонија)
модел 01:
EN500 А1,А2,А3,А4 1990-1994
модел 02:
EN500 Б1,Б2,Б3,Б4 1990-1996
модел 03:
EN500 Ц1,C2,C3,C4,C5,C6,C7 Вулкан 500 Ltd 1997-2002
Погоден за модели:
За GFY303 = NK303 HF303
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат