.

.

New
ILPALADINO Жените Џерси Велосипедизам Велосипед Носат MTB Облека Боја на Рози се Зголеми Трње Отворено Спортски Планински Велосипед Спорт

ILPALADINO Жените Џерси Велосипедизам Велосипед Носат MTB Облека Боја на Рози се Зголеми Трње Отворено Спортски

DEN 1128.00
DEN 2255.04

Количина на стоки
Достапно


ILPALADINO Жените Џерси Велосипедизам Велосипед Носат MTB Облека Боја на Рози се Зголеми Трње Отворено Спортски Планински Велосипед Спорт
Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL
Пол : Маж-Жена,Женски
Сезона : Есен, Лето, На Пролет
Должина На Ракав : Кратки Ракави,Долги Ракави
Е применливо : Погодни за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед. како и други рекреативни активности на отворено.
Материјал : Windproof водоотпорен и топлинска, обезбедување на јава comfty. Помогне да се одржи удобно температурата и влажноста на воздухот и испуштање на пот.
Внимание :
Паладин Велосипедизам Џерси е тесна дизајн, препорачуваме луѓето да го купат овој одберете поголем големина.Имајте предвид големината кога плаќање! Изберете стандардна големина која всушност ги мери големината на телото,ќе добиете многу тесни џерси за трката.Изберете поголем обем,ќе се отворени џерси за велосипедизам партија.
Модата На Велосипедизмот.Помалку Стрес, Уживаат Во Животот!
Ве молиме да забележите

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик,Lycra,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Бренд Име:
ILPALADINO
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси
Број На Модел На:
CJ-109-ЖЕНИ,CJ-110-ЖЕНИ,JP-061-ЖЕНИ
Sleeve Должина(cm):
Краток
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат