.

.

New
Вистински Природен Завојуваните Држави Црвен Камен Pendant Накит Одлуки Ѓердан Шарм Кристал Pendant Мушка 23*16*8мм

Вистински Природен Завојуваните Држави Црвен Камен Pendant Накит Одлуки Ѓердан Шарм Кристал Pendant Мушка 23*16*8мм

DEN 778.00
DEN 864.00

Количина на стоки
Достапно


Вистински Природен Завојуваните Држави Црвено Ахат Камен Pendant Накит Одлуки Ѓердан Шарм 23*16*8мм
кварцен кристал pendant,pendant камен кристал,приврзоци за жените,pendant за ѓердан
килибар природни,вистински килибар накит,природен килибар накит
Вистински Слики :
Ставка Детали NHP0020 :
Pls љубезно дозволете дека не е за 0.5 mm мерка грешка за големините во описот . Боја Како слика Жените Приврзоци Pendant Големина 23*16*8мм Тежина 3.66 грама Вклучуваат Тоа само вклучува pendant,на ѓердан не е вклучена Материјал
Природни Завојуваните Држави Црвено Ахат скапоцен камен Pendant Количина 1 парче само за Објектот на Име на Модата Жените Мушка Pendant Состојба Сосема Нов И 100% Природен
Белешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали. Ве молиме да проверите на нашата ставка детали за опис на фактичката големина.И Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Покрај тоа,Сите наши клиенти pls ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса во вашиот ред,така што можеме да ве контактираме на пригоден начин.Руски Клиенти,pls љубезно ја напушти примачот име и презиме ,ова е многу важно за нас да брод вашата нарачка.Ви благодариме однапред.
Начин На Плаќање :
Ако имате било какви прашања во врска со плаќање,pls ве молиме контактирајте со нас слободно.Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.Ова е линкот за тоа како да ја платите вашата нарачка,pls љубезно ја видите that : http : //help.aliexpress.com/pay_order.html
Превозот Политика :
Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред донесувањето на вашето купување.Ние може да ги прифати овие превозот начини : Кина пост воздух mail(сите земји),Epacket(повеќето земји) и ЕМС (повеќето земји) Ако сакате да ни ја испратите вашата нарачка од страна на други превозот начин,можете да не контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања.
Политика на враќање : Сите нашите понуди се поткрепени со 100% satisfastion гаранција.Ако објектот ќе пристигне оштетен или ако не сте 100% задоволни со објектот, имаме 7-ден политика на враќање. Можеме да организираме на размена или наплата откако ќе ги примите објект во нејзината оригинална кутија. Купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот цена.
Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите предмети. Ве молиме не остави Негативни Повратните информации се додека не контактирате, така што сите прашања може да се решат. Повратни информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можност да се реши пред да ни остави негативни повратни информации?Повратната информација е многу важно за нас ,искрено се надеваме дека може да се разбере.Ви благодариме за соработката.

Карактеристики на стоката

Метална боја:
NHP0020 Pendantbead
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
NHP0020Women Pendant Накит
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Бренд Име:
LIZIFANG
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Природни Завојуваните Држави Црвено Ахат Pendant
реден број:
NHP0020Pendants За Изработка На Накит
боја:
Црвено Pendant Мушка
Точка име :
кристал мушка pendant
Големина:
23*16*8mm Women Pendant
Пол:
Кристал Монистра Приврзоци Жени
Материјал:
Природни Завојуваните Држави Црвено Ахат Pendant
Стил:
Жените Ѓердан Pendant
Тежина:
3.66grams Pendant Bead
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат