.

.

New
ДПА главата роторот/headrotor/ роторот главата, 7180/650S,708S

ДПА главата роторот/headrotor/ роторот главата, 7180/650S,708S

DEN 2647.00
DEN 3268.32

Количина на стоки
Достапно


Детали за производот
Топла Продажба !!!
Главни Производи
Млазницата
, , , ,
Клипот
, , , , , , , ,
Заеднички Железнички Млазницата
, , ,
Заеднички Железнички Делови
. , , , .
Шефот На Роторот
, , , ,
Контрола вентил
,
На инјектор
,
Испорака вентил , Disel repare колекции , и многу други можете да ја посетите нашата .
Пакување & Испорака
Компанијата Информации
GV Делови се главно производство на заеднички железнички делови и системи за вбризгување на опрема за многу години, исто така, ние сме обезбедување на сите видови на мотор & мотор делови кои се погодни за Јапонски возило, Кореја возило, Европската возило, Американски возило и кинески возило Итн. со добро опремени опрема за тестирање и силна техничка сила. Со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користи во авто делови поле и нашите големи извозот ни овозможи да се постигне цена предности од примената на нашите вкупниот обем на продажба. имаме многу искуство во обезбедување на производи со супериорен квалитет и најконкурентна цена за различни светските пазари.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Марка : нема марка, печат тип модел,печат WY бренд или како на клиент барање.
2.Сертификација : ISO9001
3.MOQ : 1 парче
4.Рок на плаќање :
1)Т/T преку банкарска сметка броеви и компанија и лични;
2) Western union или пари грам;
3) Paypal; ЗАЧУВАМ;
4)Преку Кинески агенти.
5.Испорака време : во рок од 3 дена или 15 дена, како клиент е квантитетот.
6.Гаранција : 6 месеци, 100% на сите производи се проверуваат и тестираат пред превозот и
ние може да ви гарантира дека сите наши производи ќе имаме, ќе се работат сите во право.
7.Service : Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со вашата нарачка, можете да не контактирате во било кое време,а Потоа ние ќе се обидеме потрудиме да се справи тоа за вас како е можно поскоро.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
WY
кодот на производот:
7180/650S
Роторот Кодот:
708S
Спецификација:
3/8.5R
забелешка:
ДПА
Чевли:
2
Електромагнетниот:
Со
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат