.

.

New
OUSSIRRO бренд на 304 нерѓосувачки челик лук притиснете зеленчук овошје алатки кујна стискаш машина пилинг мелење masher

OUSSIRRO бренд на 304 нерѓосувачки челик лук притиснете зеленчук овошје алатки кујна стискаш машина пилинг

DEN 489.00
DEN 959.04

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Лук Притиска
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
RSCHEF
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
P1711
Материјал:
Метал
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат