.

.

New
Бесплатен превозот RTD2271W RTD2281W RTD2271CW RTD2281CW

Бесплатен превозот RTD2271W RTD2281W RTD2271CW RTD2281CW

DEN 491.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Теорија:
Напон Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
IC
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
5V
Извор На Енергија:
DC
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат