.

.

New
Ноќни Табела Светла Прилагодливи Маса Светилка Спалната соба Биро Врвот Табела Светилка за Статистика Деко Светилки Libraly Бар Дома LED Индустриски Осветлување

Ноќни Табела Светла Прилагодливи Маса Светилка Спалната соба Биро Врвот Табела Светилка за Статистика Деко

DEN 2430.00
DEN 4262.88

Количина на стоки
Достапно


Вклучувајќи 1 Buc светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница. Ноќни Табела Светла Прилагодливи Маса Светилка Спалната соба Биро Врвот Табела Светилка за Статистика Декорација Осветлување Libraly Бар Дома LED Лустерот
Висок квалитет на лофт pendant светлина,производи преку CE ,VDE,УЛ,LVD,ССА сертификација.
Димензија : 42*14cm
Материјал : Метал и Стакло
Моќ Оценка : 5-40 W Халоген или LED Светилки Може да се користат
Напон : 110 V-250 V
Извор на светлина : E27 светилки
Соодветен Простор : 10-15 метар квадратен
Се применуваат за : Бар,Магацински простор,Ресторан,кафуле..
● Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на аукција затворање.
● Ако сте го купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно. Кога ќе кликнете на Плати Сега копчето, тука автоматски ќе се утврди дали постојат и други предмети што имаат освоено или сте ги купиле од мене и ќе ги комбинирате за вашиот преглед.
1. Нормално објектот ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по уплата. Економија Превозот обично трае 5 - 12 работни дена да го главните градови и 10 - 25 работни дена да го други далечински градови. И можете да платите дополнителни превозот надомест за да се добие Брз Испорака(DHL, или ЕМС)услуга, Нормално тоа трае 3 - 7 дена само за да примите цел. (Работен ден не вклучувајќи викенд или локалните јавни одмор)
2. Можете да имаат комбинирани пратки, ве молиме ни e-mail пред предмети се испратени.
Се надевам дека ќе ги задоволи со нашите вкупно услуги, како и на производот и со нетрпение очекуваме да вашата добра повратни информации наскоро. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.
1. Повратни информации ќе бидат оставени автоматски откако ќе се добијат повратни информации.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа.
3.Ние ќе се обезбеди услугата, како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации и да е она што ние се залага за. Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Контактирајте со продавачот" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или вашето купување.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Биро Светилки
сертификација:
ЕМК,УЛ,LVD,CCC,FCC,CE
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Железо
Гаранција:
12 месеци гаранција
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Бренд Име:
UNICASA
Стил:
Арт Деко
Сенка Тип:
Зајакнато Стакло
База Тип:
E27
Материјал:
Метал
Карактеристики:
НИ/велика БРИТАНИЈА/ЕУ/AU Приклучок
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Тело Материјал:
Железо,Стакло
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes
Број На Модел На:
MLT013Y
Напон:
110~250V
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат