.

.

New
2017 Нови Пристигнување Жените Лето Висока Половината Шорцеви Лежерни Фармерки Шорцеви Секси Големи Димензии Женски Тексас Каубојски Краток Големина 32/44 K228

2017 Нови Пристигнување Жените Лето Висока Половината Шорцеви Лежерни Фармерки Шорцеви Секси Големи Димензии

DEN 796.00
DEN 959.52

Количина на стоки
Достапно


Драги пријатели,добредојдовте во мојот продавници. Иако,ова е нова продавница, ве молиме да пребарувате за она што ви се допаѓа. Верувајте ни,ова е најдобра цена и најдобар производ. Сосема нов висок квалитет големина информации : Забелешка : 1.Спореди детали големини со твое, ако не се сигурни за големината на маса,можете да ни кажете вашиот вистински димензии,а ние ќе ви ги даде предлог.ве молиме овозможи 1-6cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! 2.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање!! производ детали : Испорака : Ние можеме да брод на светот, освен APO/FPO. И ние може да не падне превозот без нашите било какви информации во пакет. Нормално, ние ќе брод предмети во рок од 3~5 работни дена по вашата исплата е завршен. Нормално, во рок од 3~10 работни дена откако ќе се испраќа, можете да ги пратите вашите парцели. Ако не можете да ги пратите, ве молиме контактирајте со нас слободно пред да се стави на спор, ви благодариме. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, ако навистина сакате да добиете елементи брзо, ве молиме изберете друга побрзо превозот начини, како што се ЕМС или DHL наместо Кина Пост. Време на испорака за сите меѓународни пратки не можат да се оцени правилно се должи на разликите во царинската расчистување време во одделни земји, ако не го добиете вашиот објекти кога датум на испорака ќе биде завршена, ве молиме контактирајте ме за да се прошири датум на испорака наместо ставање на спор, ви благодариме. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Немојте да се грижите за вашите пари, затоа што се уште е заштитена од Плаќање ЗАЧУВАМ пред да ја потврдите вашата цел. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако не сте задоволни со нашата предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да се стави на расправа, или остави негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Враќање : 12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или враќање на пари, но ве молам контактирајте ме, пред да се врати. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.

Карактеристики на стоката

Големина:
32, 34, 36, 38, 40, 42, 44
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Моден
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Ацетат,Spandex,Микрофибер
Панталона Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Други
Бренд Име:
JMprobe
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Висок
Декорација:
Никој
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат