.

.

New
Резервни пумпа поправка комплет 244200 КОМПЛЕТ за ПОПРАВКА ПУМПА МАРК V

Резервни пумпа поправка комплет 244200 КОМПЛЕТ за ПОПРАВКА ПУМПА МАРК V

DEN 3648.00

Количина на стоки
Достапно


Резервни Поправка Комплет 244200 Ова е високо квалитетни резервни поправка комплет кој го заменува 244200. За употреба на следниве спреј Пиштоли : Марка V Ултра Max 1595 Ултра Max II 1095 Ултра Max II 1595 GMax 5900 GMax 10000 GMax II 5900 GMax II 10000 Line Lazer II 5900 Line Lazer III 5900 Line Lazer IV 5900

Карактеристики на стоката

DIY Материјали:
Боја & Украсување
Број На Модел На:
6900
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат