.

.

New
RONGQING 100pcs/многу 21*17MM Гулаб Шарм Антички Бронза Dove Pendant за Накит Додатоци Птица на Мирот

RONGQING 100pcs/многу 21*17MM Гулаб Шарм Антички Бронза Dove Pendant за Накит Додатоци Птица на Мирот

DEN 588.00
DEN 684.00

Количина на стоки
Достапно

RONGQING 100pcs/многу 21*17 MM Гулаб Шарм Антички Бронза Dove Pendant за Накит Додатоци Птица на Мирот
Обрнете Внимание На :
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Шарм Тип:
Животни
Број На Модел На:
XM-QM-A2351-170
Бренд Име:
RONGQING
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат