.

.

New
Едноставна модерната led ресторан лустерот правоаголна канцеларија лустерот уметност креативни студија бар ресторан светилки

Едноставна модерната led ресторан лустерот правоаголна канцеларија лустерот уметност креативни студија бар

DEN 7824.00

Количина на стоки
Достапно


ЗАБЕЛЕЖИ! LED светла боја : Кул Бело Светло (Default LED светла Боја)
Ве молиме да ни остават порака ако ви треба Топло бела светлина
Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Прием на проблем Прво, ве молиме имајте на ум дека пакувањето е здрав, доколку постои каква било штета предизвикана со грубо express, ве молиме барањето да превозот компанија, и во рок од 24 часа тврдењето број на нас, тогаш ние може да се справи и да се провери за вас, било какви проблеми може да се спаси, но не спор, ви благодариме! Ние се трудиме да ги одржуваме нашите клиенти задоволни. Но, постојат нешта што не може да се контролира, како поштарот ставање вашиот пакет на дожд. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.

Карактеристики на стоката

Боја На Каросеријата:
long65cmblack, long86cmwhite, long86cmblack, long107cmwhite, long107cmblack, long128cmwhite, long65cmwhite, long128cmblack
Wattage:
31-40W
Тип На Објект:
Pendant Светла
Број на извори на светлина:
6
Заврши:
Бранеа Никел
Стил:
Модерна
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Материјал:
Метал
База Тип:
E27
Бренд Име:
Orcinus orca
Абажур Боја:
Бела,Црна
Техника:
Насликани
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
MC001F
Осветлување Област:
15-30square метри
Инсталација Тип:
кабелот pendant
сертификација:
CCC,FCC,CE
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
2year
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Напон:
110v-240v
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Foyer
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат