.

.

New
Обичај Фото Позадина Кинески Стил Романтични Цвеќе 3D Mural Брак Соба Спална соба Дневна Соба Не-плетени Печатени на хартија mural

Обичај Фото Позадина Кинески Стил Романтични Цвеќе 3D Mural Брак Соба Спална соба Дневна Соба Не-плетени Печатени

DEN 2064.00

Количина на стоки
Достапно

Обичај Фото Позадина Кинески Стил Романтични Цвеќе 3 D Mural Брак Соба Спална соба Дневна Соба Не-плетени Печатени на хартија mural Често поставувани прашања : 1. Сакам да купам еден сет на mural позадината, големината е 1.8 м во должина и 1,6 метри во ширина, што треба да направам? Област = 1.8 m x 1.6 m= 2.88m2, Па треба цел 3 метри квадратни.Ние го продаде по метар квадратен. Не ролни. Ве молиме да ни кажете на вашиот ѕид големина(Должина&Ширина). Ние ќе ви помогнеме да се пресмета количини ви треба. 2. Она што оваа позадина? Ова е слика за позадина. Mural позадина. ѕидот mural. Не позадина ролни. Не постер. Не ѕидот налепници. 3.Како да се залепите оваа позадина? Поради царинските барања, позадина лепак не е вклучена, ве молиме цел од хардвер вашата локална продавница.Тоа треба адхезивна паста(леплива ориз лепак) 4. Можете да помогнете ми да се направи mural позадина се допаѓа оваа слика? Се разбира, треба да се обезбеди слика и информации за големината и за нас, и thepicture мора да биде јасно 5. Тоа е целата mural ? Нема. Тоа ќе се намали во неколку парчиња, со цел дека тоа би можело да одговараат за меѓународен превозот и спаси товар за вас. Се надеваме на вашето разбирање. 6.Ако корисникот не обезбеди информации на големина, Што можеме да направиме? Ако не се обезбедени ни вашите детали ѕид големина во рок од 24 часа, ние ќе се прилагодите на mural позадина како на над стандардната големина. Купувачите мора да се прочита : mural позадина цена : $ / метар квадратен. Не ролни. 1m2= 1pcs. 2m2=2 парчиња. 3 м2 =3pcs .. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Затоа што многу мал siz
Количеството· 1 квадратен метар = 140cm(W) x 70.5 cm(H) (4'7" x 2'4") ft Количество· 2 квадратен метар = 200cm(W) x 100cm(H) (6'7" x 3'3") ft Количество· 3 квадратен метар = 220cm(W) x 140cm(H) (7'3" x 4'7") ft Количество· 4 квадратен метар = 250cm(W) x 160cm(H) (8'2" x 5'3") ft Количество· 5 квадратен метар = 280cm(W) x 180cm(H) (9'2" x 5'11") ft Количество· 6 квадратен метар = 300cm(W) x 200cm(H) (9'10" x 6'7") ft Количество· 7 квадратен метар = 330cm(W) x 210cm(H) (10'10" x 6'11") ft Количество· 8 квадратен метар = 360cm(W) x 230cm(H) (11'10" x 7'6") ft Количество· 9 квадратен метар = 380cm(W) x 240cm(H) (12'5" x 7'10") ft Количество· 10 квадратен метар = 400cm(W) x 250cm(H) (13'1" x 8'2") ft Количество· 11 квадратен метар = 420cm(W) x 260cm(H) (13'9" x 8'6") ft Количество· 12 квадратен метар = 440cm(W) x 270cm(H) (14'5" x 8'10") ft Количество· 13 квадратен метар = 460cm(W) x 280cm(H) (15'1" x 9'2") f (1feet=0.3048 m ,1inch=0.02539 m) (PS : Ние би можеле да го прилагодите било која големина според вашето барање, како и.
ПОВРАТНИ информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!
1.Политика на враќање детали :
Купувачите можат да добијат делумна наплата, и да ги item(s) ако тие не се како што е опишано, или се поседува секој квалитет на прашања од страна на преговарање директно со продавачот
2.ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.

Карактеристики на стоката

боја:
како слик
Димензии:
1 квадратни метри
Шема:
Флорални
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
Z-16127466410
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Текстилни Позадини
Стил:
Модерна
ѕидот трудови дома декор:
3d слика за Позадина ѕид
ресторан ѕид хартија:
Бракот Соба позадина
позадина за детска соба:
3d murale за ѕид
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат