.

.

New
60 поставува 1.25 mm Теренот Хоризонтална Тип SMD Конектори 2p 3p 4p 5 pin Терминал Домување Pin Насловот Конектор во кутија Комплет

60 поставува 1.25 mm Теренот Хоризонтална Тип SMD Конектори 2p 3p 4p 5 pin Терминал Домување Pin Насловот Конектор

DEN 479.04

Количина на стоки
Достапно


60 поставува 1.25 mm Теренот Хоризонтална Тип SMD Конектори 2p 3p 4p 5 pin Терминал Домување Pin Насловот Конектор во кутија Комплет
Спецификации :
ТИП : Хоризонтален Тип SMD Теренот : 1.25 mm Пакет : 2pin = 20 поставува 3pin = 20 поставува 4pin = 10 поставува 5pin = 10 поставува Pin Конектор Терминал : 190 компјутери

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
1.25 mm Теренот Хоризонтална Тип SMD Конектори Колекции
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат