.

.

New
Leige Накит Плоштадот Намали Solitaire Alexandrite Прстени Свадба Ангажман Прстени за Жените Фунта Сребро 925 скапоцен камен Накит

Leige Накит Плоштадот Намали Solitaire Alexandrite Прстени Свадба Ангажман Прстени за Жените Фунта Сребро 925

DEN 4406.00
DEN 7344.00

Количина на стоки
Достапно


Бренд : Leige Накит
Главниот Камен : лабораторија alexandrite Акцент Камења : ниту еден Камен Големина : 7 X7mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : Печат : s925 Камен Намалување на : плоштадот намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;
2. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен.
5. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА.
По Продажба На Услуги
1. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. Рефундирање ќе се направи откако ќе добие врати објектот.

Карактеристики на стоката

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LeiGe Накит
CertificateType:
ЦВА
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
RPS77093-AL
Главниот Камен:
Alexandrite
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
Плоштад
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат