.

.

New
MINTHA 18k златни обетки бисер накит,Antiallergic 18K жолто Злато класичен студ обетки За Жените свадба обетки за љубов

MINTHA 18k златни обетки бисер накит,Antiallergic 18K жолто Злато класичен студ обетки За Жените свадба обетки

DEN 2640.00
DEN 5280.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Жолто Злато
Повод:
Свадба
Сертификат Број:
--------------
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
K2II0150
Големина На Бисер:
8-9mm
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метал Печат:
18k
Стил:
Класичен
Назад Наоѓање:
вртете назад
Бренд Име:
MINTHA
Страна Камен:
Никој
Главниот Камен:
бисер
Certificate Type:
CNAS
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат