.

.

New
LARBLL Броило Текст Излезна Брзина Сензор за Hyundai Kia Авто Пренос Делови 4262039051

LARBLL Броило Текст Излезна Брзина Сензор за Hyundai Kia Авто Пренос Делови 4262039051

DEN 428.00
DEN 455.52

Количина на стоки
Достапно


Состојба : Нова
Дел број : 42620-39051 4262039051
Fitment :
За Hyundai Sonata Sonata 1999-2005), Auto Пренос
За Hyundai Sonata Sonata 3.3 L 2005-2006 , Автоматски Менувач
За Hyundai Elantra Elantra 2001-2007, Автоматски Менувач
За Hyundai Tiburon Tiburon 2003-2006 (Пред Јули 07,2006), Автоматскиот Менувач
За Hyundai Tucson Tucson 2004-2006 (Пред Јули 07,2006), Автоматскиот Менувач
За Hyundai Santa Fe Santa Fe 2001-2006, Автоматски Менувач
За Hyundai Azera Azera 2006-2008 (Пред Март. 07,2007),Автоматскиот Менувач
За Hyundai XG300 XG300 2001 година , Автоматски Менувач
За Hyundai XG350 XG350 2002-2005, Автоматски Менувач
За Hyundai Придружба ПРИДРУЖБА 2007-2008, Автоматски Менувач
За Kia Amanti Amanti 2004-2009, Автоматски Менувач
За Киа Оптима Оптима 2001-2009, Автоматски Менувач
За Kia Sedona Sedona 2002-2009, Автоматски Менувач
За Kia Спектри Спектри 2004-2009, Автоматски Менувач
За Kia Sportage Sportage 2005-2006, Автоматски Менувач
Пакетот вклучува :
1x Брзина Сензор

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
LARBLL
Чувствителност:
42620-39051
Резолуција:
4262039051
Мерен Опсег:
stander
линеарна:
добро
Hysteresis:
stander
Повторливост:
stander
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
Тип:
Брзината На Возилото Сензор
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат