.

.

New
За Јамаха ПОТФАТ ROYALE 1200 XVZ1200 83-85 АТВ Мотоцикл Електрични Делови Стартер Електромагнетниот Lgnition Копчето за вклучување Почнувајќи Реле

За Јамаха ПОТФАТ ROYALE 1200 XVZ1200 83-85 АТВ Мотоцикл Електрични Делови Стартер Електромагнетниот Lgnition

DEN 319.00
DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно

Овие трошоци се на купувачот одговорност.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Овие трошоци се на купувачот одговорност. за превозот безбедно.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и клиент
гаранција за квалитет.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот.Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани.
Ако не примате одговори од нас, ве молиме проверете ја вашата е-мејл обезбедување вашето поштенско сандаче не го достигна полна големина.5*4*5cm;
Го заменува :
3 AY-81940-00-00,
5 GT-81940-00-00
5 GT-81940-11-00,
5 EH-81940-00-00,
3 JN-82310-01-00,
3 GD-82310-10-00
4 KB-81940-00-00,
4 KD-81940-00-00,
3 MW-81940-01-00,
35 X-81940-00-00
Пакет вклучувајќи
1 X Стартер Реле
Да konw на компатибилен возила,ве молам да ме контактирате
Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купување
Ние ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.Телефон мора да се for international express превозот.
Answer : ___________________________ Note :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество.
Answer : ___________________________ Note :
1.искрени честитки до сите купувачот.
Превозот време не е загарантирана.Парцели Изгубиле
Ве молиме дозволете ни да знаеме ,Ние ќе ви даде 100% задоволително решение
Ние нема да ги прифати назад предмети повеќе од 21 дена по породувањето. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. ние ги испратите преку различни воздух mail.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил, така што ние
Бизнис Часови : Сонце-Петок Од 10 : 00-18 : 00 (Кина Време GMT+8 : 00)
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Вашиот не добиете објектот
3.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.

Карактеристики на стоката

Име На Модел:
За Јамаха ПОТФАТ ROYALE 1200 XVZ1200 1983-1985
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Метал &пластика
Бренд Име:
GFYSHIP
Година:
1983 1984 1985
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат