.

.

New
RONGQING 50pcs 14*24MM Желки заштита антички легура шарм pendant Шарм одговара Нараквици & Ѓердани DIY Накит

RONGQING 50pcs 14*24MM Желки заштита антички легура шарм pendant Шарм одговара Нараквици & Ѓердани DIY Накит

DEN 429.00
DEN 498.24

Количина на стоки
Достапно

RONGQING 50pcs 14*24 MM Желки заштита антички легура шарм pendant Шарм одговара Нараквици & Ѓердани DIY Накит
Обрнете Внимание На :
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
RONGQING
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
XM-QM-A2177-12
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат