.

.

New
MYRU Печатени Шари Половина Засенчување Имитација на Памук и Лен Завеса

MYRU Печатени Шари Половина Засенчување Имитација на Памук и Лен Завеса

DEN 719.52

Количина на стоки
Достапно


1. Сенка го оценувате : 60%
2.Звучна Изолација
Тие се осигура дека дури и ако сте светлина sleeper ќе не биде нарушен од страна на звук на улиците.
3. Заштита на приватноста
Тие ќе престанат надворешниот свет од притаен во вашите приватни моменти,
па можете да уживате во приватноста со членовите на семејството и пријателите да најголема.
4. Здравиот начин на
Друга добра работа во врска со овие завеси е дека тие не се привлекуваат било каков вид на прашина или грините.
Ова значи дека вие нема да го покажете вашето бебе да прашина предизвикува алергии.
5. Лесен за одржување и чистење.
Погоден е за машина за миење и рака мие.
Тоа се продаваат како 1 панел.
1. Пакет inlcude : 1 парче ткаенина завеса .
2. Материјал : полиестер.
3. Големина на : W значи Ширина, L значи Должина. Ако ви треба custom size, ве молиме контактирајте со нас .
4. Обработка начин :
постојат 4 начини, кога ќе нарачате, ве молиме изберете обработка на начин што ви треба.
5.Поради различни светлина и екран,бојата на завеси може да биде малку поинаков од слики.
6.Ве молиме овозможи 3-5cm devition поради hemming.

Карактеристики на стоката

Големина:
W100x L260 cm, W140 x L260 cm
Обработка:
Кука, Род Џеб, Само Материјал, Се Повлече Pleated Лента, Grommet Врвот
Локација:
прозорецот
Бренд Име:
MYRU
Употреба:
Кафуле,Хотел,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Стил:
Лента
Тип:
Завесата
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Шаблон Тип:
Шарени
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Шема:
Печатени
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
100% Полиестер
Формат:
Други
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат