.

.

New
0.35 mm 50 метри Долго Восок Тема Восок String за Кожа Шиење Кожа Восок String

0.35 mm 50 метри Долго Восок Тема Восок String за Кожа Шиење Кожа Восок String

DEN 86.40

Количина на стоки
Достапно


Ширината на овој восок темата е 0.35 mm.
Должината на 1 парче е 50m.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат