.

.

New
MXW 12-50 Слајд Цилиндар Воздух Слајд Табела Серија MXW СКМ пневматски цилиндри воздух цилиндар Висок квалитет

MXW 12-50 Слајд Цилиндар Воздух Слајд Табела Серија MXW СКМ пневматски цилиндри воздух цилиндар Висок квалитет

DEN 11297.28

Количина на стоки
Достапно

MXW 12-50 Слајд Цилиндар Воздух Слајд Табела Серија MXW СКМ пневматски цилиндри воздух цилиндар Висок квалитет
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.
Други Воздух Слајд Табела Пневматски Цилиндри :

Карактеристики на стоката

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
MXW12-50
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
is_customized:
YES
Модел:
MXW12-50
Течност:
Воздух
Постапувајќи режим:
Двонасочни
Амбиент и течност температура:
-10~60°C
Подмачкување:
Не-смазка
Доказ Притисок:
1.05 MPa
Перница:
двата краја уретан браник(стандард)
Максимална оперативен притисок:
0.7 Mpa
Мозочен удар на вредноста опсег:
еден страна
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат