.

.

New
2 Парчиња Јасно Прашина Печат Прстен Заптивка за Hitachi 38E Електрични Чекан

2 Парчиња Јасно Прашина Печат Прстен Заптивка за Hitachi 38E Електрични Чекан

DEN 192.00
DEN 202.56

Количина на стоки
Достапно

Име на производ Прашина Печат Одговара Тип За Hitachi 38 E Материјал Полиуретан(СТП) Поголема Големина
Надвор Кол : 38mm/ 1.5"
Внатре Кол : 22mm/ 0.9"
Дебелина : 8mm/ 0.3" Помала Големина
Надвор Кол : 35mm/ 1.4"
Внатре Кол : 30мм/ 1.2"
Дебелина : 2mm/ 0.08" Боја Јасно

Карактеристики на стоката

DIY Материјали:
Електрични
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат