.

.

New
13mm Оска на Тркалото на СИНЏИР ПРИЛАГОДУВАЧ TENSIONER Поцинкуван За 50cc 70cc 110cc 125cc Нечистотија Јама Велосипеди

13mm Оска на Тркалото на СИНЏИР ПРИЛАГОДУВАЧ TENSIONER Поцинкуван За 50cc 70cc 110cc 125cc Нечистотија Јама

DEN 242.00
DEN 254.88

Количина на стоки
Достапно


СИНЏИР TENSIONER ПРИЛАГОДУВАЧ

Карактеристики на стоката

Објектот Тежина:
0.08kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Регулирање на синџирот
Тип На Објект:
Variomat & Делови
Објектот Висина:
1cm
Бренд Име:
X-motocycle Трговец
Објектот Должина:
8.3cm
Објектот Ширина:
2.2cm
Име На Модел:
М12
Материјал Тип:
Челик
Објектот Дијаметар:
1.3cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат