.

.

New
Geya 2017 Жените Часовници Луксузен Бренд Розово Злато Sapphire Водоотпорен Сина, Црвена Кожа Мода Кварц Дами Часовник montres femmes

Geya 2017 Жените Часовници Луксузен Бренд Розово Злато Sapphire Водоотпорен Сина, Црвена Кожа Мода Кварц Дами

DEN 5040.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Функција:
Отпорен На Вода,Авто Датум,Шок Отпорни
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
G76020
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Случај Дебелина:
8.8 mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
35.8 mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Ширина:
14mm
Бендот Должина:
18.5 cm
Бренд Име:
Geya
Случај Обликот:
Круг
боја:
Bl/Розово Злато
Пакет:
Бесплатни Исклучителна Подароци Кутија За Пакување
Име на производ:
2017 Geya Мода Жените Часовници Sapphire Кристално Стакло Види жени
жените рачни часовници:
Geya жените кварц види за Relogio Feminino
испорака:
Бесплатен превозот
Стил:
Мода и Неформални Exqusite Жените Хривнија Види
Водоотпорен жените види :
50m отпорен на Вода
horloges vrouwen:
Женските Часовници Врвот Луксузен Бренд
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат