.

.

New
3pcs Оригинални vapesoon Замена Pyrex Стаклена Цевка Капацитет од 3,5 ml за SMOK TFV4 Мини Резервоарот Atomizer со Еден Пакет

3pcs Оригинални vapesoon Замена Pyrex Стаклена Цевка Капацитет од 3,5 ml за SMOK TFV4 Мини Резервоарот Atomizer

DEN 287.52

Количина на стоки
Достапно


Детална Слика

Карактеристики на стоката

боја:
Јасно
Компатибилен Модел:
SMOK TFV4 Мини
Тип На Објект:
Резервоарот Замена
Бренд Име:
VapeSoon
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
TFV4 Мини Стаклена Цевка
боја:
Јасно
Дијаметар:
22mm
Капацитет:
3.5 ml
Пакет:
Еден пакет со Безбедносен Код
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат