.

.

New
LED Светилки 5W 7W 9W 11W 12W 14W E27 G24 G23LED Пченка Светлина, Крушка Светилка SMD 5050 центарот на Вниманието 180 Степен AC85-265V Хоризонтална Plug Светлина

LED Светилки 5W 7W 9W 11W 12W 14W E27 G24 G23LED Пченка Светлина, Крушка Светилка SMD 5050 центарот на Вниманието

DEN 168.00
DEN 186.72

Количина на стоки
Достапно


Превозот
1.Сите предмети се испраќаат преку Хонг Конг Брзина Пост Воздух Mail , Сингапур Пост Воздух Mail или Швајцарската Пост (од Прва Класа Редовни, со следење на информации) во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање.
Ако ви треба други превозот, како што се ПРОЗОРЦИ,EMS,ве молиме контактирајте со мене и треба да се обрне повеќе превозот надомест.
2. Ние не сноси никаква царина или данок .
3.Пратката нормално трае 10-35 работни дена . (Од понеделник до петок, освен јавните празник)Точно испорака варира од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго, поради инспекција обичаи, локалните испраќање или други причини.Ако не можете да добиете предмети во рок од 35 дена од денот на плаќањето, ве молиме ни e-mail.
Земја
Превозот време
Сад, Велика Британија, Австралија, Канада
10-20 работни дена на нормален период, на 15-25days во шпицот на време (празник не е вклучена)
Нов Зеланд, Западна Европа Земји(Освен во Италија, шпанија и Германија)
15-25 работни дена на нормален период, 18-30days. во шпицот на време (празник не е вклучена)
Јужна Америка Земји, Африка Земји, земји во Источна Европа
6-8 недели
Бразил, Италија, Шпанија, Германија, Русија
6-8weeks, бидејќи на нивните строги обичај инспекција
Најчесто поставувани прашања
1.Како да се track my стока?
Сите стоки прво ќе пристигне во Сингапур, а потоа се доставуваат до земјата на дестинација. Можете да ги пратите на вашите производи, од веб-сајтот на Сингапур пост воздух пошта во оваа прва фаза. По вашата стока е доставен до вашата сопствена земја, можете да ги пратите на вашите производи од поштата на вашата земја со истиот следење на број.
На пример, ако ние испорачуваме еден стоки за клиентите, кој живее во Данска, тој може да го пратите својот стоки од Сингапур поштата пред стоката ќе пристигне Сингапур. Ако на своите стоки пристигна во Данска, тој може да го пратите на стоки од веб-страницата на Данска е post office.

Карактеристики на стоката

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
5W E27, 5W G24, 5W G23, 7W E27, 7W G24, 7W G23, 9W E27, 9W G24, 9W G23, 11W E27, 11W G24, 11W G23, 12W E27, 12W G24, 12W G23, 14W E27, 14W G24, 14W G23, 5W G24 4PIN
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS
LED Чип Модел:
SMD5050
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Кри
База Тип:
G24
Напон:
90-260V
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Зрак Агол(°):
180°
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Повод:
дневна соба
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Моќ Толеранција:
10%
Должина:
190MM
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат