.

.

New
Детска Забава Шега Играчки Whoopee Перница Шеги Gags Бељи Создателот Трикови Смешни Играчки За Детето Прдеж Подлога Перница Perdushka Случаен Испрати

Детска Забава Шега Играчки Whoopee Перница Шеги Gags Бељи Создателот Трикови Смешни Играчки За Детето Прдеж

DEN 57.00
DEN 76.32

Количина на стоки
Достапно


Изненадување на вашите пријатели и семејството! Прдеж или whoopee перница
Сокриј перница под стол или троседот перница па тоа не може да се види
Не се брза кога нема бучава како тој/таа може да седи на погрешно место
Whoopee перница ќе направи голема прдеж кога луѓето пресврт во нивниот задник
Да шега лицето кое седи долу со еден голем прдеж
Луѓето што беше излажани ќе се обиде на сите на време за да се фати нас и тоа беше толку смешно
Голема спомени да поседуваш со вашиот дедо
Надува перница пред да го користите
Дијаметар : Прибл.16.5 cm
Answer : ___________________________ Note :
1.Боја ќе бидат испратени за случаен избор, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
2.Опашката на whoopee перница не треба да се притисне што тоа е пропустливи(на whoopee перница може да експлодираат без вентилација)
1 x Whoopee Перница

Карактеристики на стоката

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Бренд Име:
VKTECH
Број На Модел На:
Детска Забава Шега Играчки
Димензии:
Дијаметар
Батеријата:
no
Mfg Серија Број:
Играчка
Предупредување:
Никој
Материјал:
Гума
Тема:
Растенија
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат