.

.

New
Мажите Пешачење качување Велосипедизам Риболов Облека Професионални Лето Анти/UV Дише Брзо сушење Човек Риболов Кошула homme Големина 3XL

Мажите Пешачење качување Велосипедизам Риболов Облека Професионални Лето Анти/UV Дише Брзо сушење Човек Риболов

DEN 685.00
DEN 1038.24

Количина на стоки
Достапно


Единица=cm Инчен Забелешка : 1cm=0.3937 инчен
Нашата облека вистински износот на големината на мерната лента,2cm грешка е нормално.
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од прикажување на слики.
Нашите големини Азија Големини, што е 1 или 2 димензии помали од стандардните НАС / Евра големини
Функција : Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-Winkle, Анти-УВ, Анти-mosquit, Моделот јасно не браун,отпорен на Гребење Удобно, Кул, Дише,Супер влага апсорпција Потење.
Материјал : Полиестер
ГОЛЕМИНА и БОЈА прашање Како и сите наши производи се рачно Мерење На готовиот фустан може да се разликуваат за ± 3 cm одредени мерки. Нашата е големината азија големина помала од големината на сад, Pls ја искористам за момент да се провери големината на табелата, ако не сте сигурни за големината , Можете да изберете големината според нашите АЗИЈА големина на табелата предлог. Ние не ќе ја преземе одговорноста за погрешна големина на предметот од купувачот. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, Но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.
Превозот : Ние ќе брод на предмети во врска со 2-6 дена по плаќањето е завршено. Ние ќе ви испратиме пакет од Кина Пост Воздух за слободни.( Некои земји не бесплатен превозот) во Рок од 5 недели. Ако не ја прими пратката во времето, pls контактирајте со нас, ние ќе ги пратите пратката.(Ние обезбеди следење на број, може да се на веб страната www.17track.net ,Истрага следење на информации.) Ние исто така, обезбеди експрес сервис (EMS), ќе мора да го плати превозот цена. Превозот цена е врз основа на дестинација и реално губење на вашите предмети. Ние не може да гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на Разликите во царинската расчистување пати во одделни земји, Што може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, Брокерски такси, царини и увозни давачки во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, И купувачи се одговорни за царински давачки.
5 ѕвезди повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. DAWO Trading Co., Ltd.Сите вработени да ви посакам среќен живот! Среќни секој ден! Продавница url : https : //dawo.aliexpress.com

Карактеристики на стоката

Големина:
L, M, XL, XXL, XXXL
со капа:
Yes
Бренд Име:
DAWOBO
боја:
Сина, бела, сива
Азија големина:
M,L,XL,XXL,XXXL
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Модел:
BO731107166499
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат