.

.

New
10pcs 40mm Дијамант Вратата Нов Транспарентен Кристално Стакло се Повлече Фиока Кабинет Мебел се Справи со Knob Завртка Топла Светот Злато База

10pcs 40mm Дијамант Вратата Нов Транспарентен Кристално Стакло се Повлече Фиока Кабинет Мебел се Справи со

DEN 739.00
DEN 840.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет. Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере. Карактеристики : Материјал : Кристал+Цинк Легура Боја : Кристално Јасно дијаметар : прибл 4.0 cm База дијаметар : прибл 2.0 см Висина : околу 3.3 cm Многу малку се справува постојат 1mm грешка Пакет се вклучени : 10 x Кристал knob (транспарентна кристал + злато база ) 10 x 25мм Завртка (други додатоци не се вклучени)

Карактеристики на стоката

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Модерна
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
кристално стакло
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YNIZHURE
Број На Модел На:
YZ-3007
Теренот-ред Спецификации:
Еден
Материјал:
Кристал+цинк легура
боја:
Транспарентен+злато база
Кристал Дијаметар:
околу 4.0 cm
База Дијаметар:
Околу 2.0 cm
Висина:
околу 3.3 cm
толеранција опсегот:
1mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат