.

.

New
Samjune Бренд Дизајнер Жените Круг очила за сонце Мажите Steampunk Мода мали Метална Рамка Сонце Очила Сенка Gafas Oculos Eyewear

Samjune Бренд Дизајнер Жените Круг очила за сонце Мажите Steampunk Мода мали Метална Рамка Сонце Очила Сенка

DEN 222.00
DEN 295.68

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
Samjune
Леќа Висина:
45
Стил:
Круг
Рамка Материјал:
Бакар
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,UV400
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
3053
Леќа Ширина:
45
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат