.

.

New
10pcs/многу Големо Љубовта Торта Знаме Topper Мулти Бои За Свадба, Роденден Материјали

10pcs/многу Големо Љубовта Торта Знаме Topper Мулти Бои За Свадба, Роденден Материјали

DEN 225.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно


10pcs/многу Големо Љубовта Торта Знаме Topper Мулти Бои За Свадба, Роденден Материјали Опис :
Материјал : Картон
Прибл. Големина : 11.7*6.6 cm
Боја : злато,сребро,виолетова, сина , fushia,црвена,црна,розова
Пакетот Вклучува :
10pcs * торта знаме
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Прирачник мерена големина. Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме! 100% Сосема Нов, Pls љубезно чекаат трпеливо , Ако има било какви предлози или прашања, pls се чувствуваат слободни да не контактирате , Многу ви благодариме. Сите ние искрено се надеваме дека сте задоволни секој ден!

Карактеристики на стоката

боја:
Пинк
Бренд Име:
FGHGF
Број На Модел На:
Торта Topper
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Шема:
Полна Боја
Повод:
Венчавка,Денот на Вљубените,денот на Благодарноста,Денот на Таткото,Партија,Назад На Училиште,Роденден,Децата Ден,Пензионирање,Полот Откриваат,Кинеската Нова Година,Куќата се Движи,ноќта на Вештерките,Дипломирањето,Нова Година,Денот на Мајката,Велигден,Годишнина
Торта Topper:
роденденска торта topper
Бебе туш:
Торта Topper
торта знамиња:
свадба торта topper
Свадба:
Невестата
роденден:
Cupcake Topper
торта декорација знаме:
роденденска торта знаме
свадба торта topper персоналните:
торта topper свадба
cupcake обвивка:
cupcake хартија
Печење Првенство:
торта хартија
cupcake toppers цвеќиња:
cupcake toppers
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат