.

.

New
40pcs 8*23mm AB Смола Правоаголна FlatBack Кристал Свадба Декорација 2 Дупка D49

40pcs 8*23mm AB Смола Правоаголна FlatBack Кристал Свадба Декорација 2 Дупка D49

DEN 95.04

Количина на стоки
Достапно


Големина : 8 мм*23mm (1"=25.4 mm)
Боја : како на сликата
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Копчиња
Број На Модел На:
d49
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Смола
Декорација:
Никој
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Бренд Име:
Diy Супер Рајот
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат