.

.

New
Малку MingLou 4 стилови Бесконечност љубов сакам моето куче хривнија куче миленичиња шепа шарм, мажите нараквици & накит за жените накит

Малку MingLou 4 стилови Бесконечност љубов сакам моето куче хривнија куче миленичиња шепа шарм, мажите нараквици

DEN 95.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Малку MingLou
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Материјал:
кожа
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
3274
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
подарок
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат