.

.

New
Нова Пролет Жените V деколте, Кошули Пеперутка Лабава Западен Отвори бела Блуза розова Плескавици, долг Ракав Женски BF стојат Јака Кошули

Нова Пролет Жените V деколте, Кошули Пеперутка Лабава Западен Отвори бела Блуза розова Плескавици, долг Ракав

DEN 840.00

Количина на стоки
Достапно


Нова Пролет Жените V деколте, Кошули Пеперутка Лабава Западен Отвори бела Блуза розова Плескавици, долг Ракав Женски BF стојат Јака Кошули вистински фото
Боја : Бела, Бледо Pinkish Сива Големина : Една Големина 1
Големина (Единица : cm)
Големина на :
Рамо : 48 Биста : 116 Ракав : 54 Должина : 67/74
* Поради различни мерни методи : , Големина : податоците може да биде : 1~2 грешка : *
За фотографија
Ние ги објави сите фотографии се преземени од страна на Виножито развој, одделение за ој, Во случај на disputement се случува, пред да нарачате,ве молиме да се разгледа внимателно за боја празнина бидејќи на Светлината или PC екран. И ние нема да сноси никаква одговорност за било каква загуба, бидејќи на таков изговор. ви благодариме за вашето добро да се разбере.
-
За нас
Ние сме една модерна и високо ефикасен индустрија & трговија компанија која е специјализирана во слободно време производи,градежен материјал,хардвер,мебел и така натаму.Ние сме исто така купување агент за многу години.Ние извоз на многу производи преку море пратката и airshipment на нашите клиенти.
Ние'повторно во потрага напред за формирање на долго-рок и успешна бизнис односи со клиенти од целиот свет.
-
За испорака
Сите испорака ќе бидат проследени како купување цел. Време на испорака за цел во рамките на достапни акции е во 3-5day s ,време на Испорака за цел, без достапни акции е 10days .
1. Време на испорака за Северна Америка 15-35days.
2. Време на испорака за Азија земји&блискиот исток е 15-35days.
3. Испорака до Африка земји е 25-50days
Напомена : Сите информации. погоре е за повикување само
-
По продажба на услуги
Сериозна ветување на По -Продажба на услуги, како што следува,и ние се responsbility за стоката што се продава.
1).Одговор ќе се врши во 24hours по примање на какви било жалба или барање
2). 100% износ може да се врати за стоката 's не бидат примени во состојба која стоката е изгубена во превозот.
3). Ние ќе испрати нов заменет дел за стоката оштетени или производство на квалитетни вина.
4). Позитивна повратна информација ќе биде автоматски да се остави на купувачот откако ќе го остави postive повратни информации на нашиот систем.
Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем. Ние сме тука да ви помогне & решавање на сите прашања што може да се случи.
Ве молиме НЕ остави негативен или неутрален повратни информации без контакт со нас, бидејќи Aliexpress нема да дозволи повлекувања за било какви причини.
Ако не остави негативни повратни информации, без да ни се јавите на проблем, тоа ќе се смета за конечното разрешување и без понатамошно контактот или е-пошта нема одговор ќе бидат обезбедени.
Ви благодариме за вашето разбирање & соработка.

Карактеристики на стоката

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
ya-0010
Облека Должина:
Долго
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Sleeve Стил:
Плескавици Ракав
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
бела розова:
една големина
Кошули:
V Деколте
Лабава:
Lotus leaf ракави
Плескавици Ракав:
Долг Ракав
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат