.

.

New
1pc Нов Прилагодлив Допрете Справи & Reamer Клуч за М1 - М8 или 1/16 - 1/4

1pc Нов Прилагодлив Допрете Справи & Reamer Клуч за М1 - М8 или 1/16 - 1/4

DEN 455.00
DEN 478.56

Количина на стоки
Достапно


Опис :
НОВИ Допрете Справи & Reamer Клуч М1 да се М8 1/16 - 1/4

Карактеристики на стоката

сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Прекинувачи
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат