.

.

New
Коса Екстензија Монистра 4.5*3.0*3.0 ММ 1000Pcs/Шише Темно Кафеава боја #3 Микро Прстени Микро Монистра За Коса Екстензија Микро Линк Алатки

Коса Екстензија Монистра 4.5*3.0*3.0 ММ 1000Pcs/Шише Темно Кафеава боја 3 Микро Прстени Микро Монистра За

DEN 334.56

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

боја:
Боја Црна 1, Боја 3 Темно Кафеава Боја, Боја 5 Среден Браун, Color6 Медиум Русокоса, Боја 8 Темно Руса Боја 11 Светло Кафена, Боја 13 Русокоса
Тип На Објект:
Линкови, Прстени & Цевки
Количина:
1000pcs/кутија
Број На Модел На:
Микро Прстени
Бренд Име:
MS РОСА
Материјал:
Метал
Големина:
4.5*3.0*3.0MM(Outter*Inner*Length)
Тип На Објект:
Микро Силиконски Прстен За Коса Екстензија
одделение:
Микро Линкови Без Завртка
Достапни големина:
3.5*2*2MM,4*2.7*2.7 ММ,4.5*3*3ММ
Достапни Боја:
Црна/Кафеава/Беж
Производство:
10,000 Пакети Во Парк
шопинг:
Купонот Достапни
превозот:
Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL,Кина Пост,E-пакет
Пакет:
OEM/ODM Пакет И Пад на Превозот Се Прифати
Is_customized:
Yes
Услуга Живот:
Половина Година Со Соодветна Грижа
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат