.

.

New
Нерѓосувачки Челик Eyelash Камења Изберете Tools Козметички Пинцети Помине Уметност Снабдување ЦУ 2 Компјутери

Нерѓосувачки Челик Eyelash Камења Изберете Tools Козметички Пинцети Помине Уметност Снабдување ЦУ 2 Компјутери

DEN 48.00
DEN 57.60

Количина на стоки
Достапно


Опис :
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Фалсификувани нерѓосувачки челик материјал се со одлична флексибилност.
Обезбедува лесен и удобен операција.
Анти-киселина, анти-корозија, анти- ' рѓа, слаба магнетна
На високо-одделение изглед, навој површина, униформа и мазна раб.
Спецификации :
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Количина : 2 Компјутери
Големина : Околу 11.5*0.9 cm (4.5*0.4")
Пакетот вклучува : 1 Компјутер Директно главата Tweezer + 1 Компјутер Лактот главата Tweezer
Answer : ___________________________ Note :
1. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2. Ве молиме овозможи 1-3 СМ разликува поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.
Добредојдовте на нашата продавница!
За Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
GCDHome
Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
Други
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат