.

.

New
8 Бои Плоштадот Задникот Стол Седиште Перница Влошки Мека Перница Home Office Градина Декорација Затворен Јадење Седиште Подлога 1Pc

8 Бои Плоштадот Задникот Стол Седиште Перница Влошки Мека Перница Home Office Градина Декорација Затворен Јадење

DEN 345.00
DEN 410.40

Количина на стоки
Достапно


100% Сосема Нов
Големина на : 40*40 CM
Класичен polka точка седиште подлога со врски
Материјал : 100% Полиестер Внатрешна
Мешани Влакна Маска
Вклучува : 1 buc
Добредојдовте на нашата продавница!
За Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
GCDHome
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Unpick и Измијте:
Не Отстранлив и Перат
Техника:
Рачно изработени
Обликот:
Плоштад
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Модерна
Употреба:
Седиште
Шаблон Тип:
Цврста
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
Задникот Стол Перница Подлога
Пополнување:
100% Полиестер Внатрешна
Функција:
седиште перница
Шема:
како слики
Греење Метод:
Други
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат