.

.

New
3D рачно изработени Море Доминирам Црвено Знаме Пловидба со Брод Ретро Пиратски Брод Хартија Честитки со Плик Бизнис Деца Роденденски Подарок

3D рачно изработени Море Доминирам Црвено Знаме Пловидба со Брод Ретро Пиратски Брод Хартија Честитки со Плик

DEN 159.00
DEN 167.52

Количина на стоки
Достапно

ЗАБЕЛЕШКА : Секоја gretting картичка има плик.
Опис
Материјал : Висок Квалитет Специјалност хартија + Холандија бел картон
Боја : Како што е прикажано во photoes
Големина : околу 15*15cm
Answer : ___________________________ Note : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см.
Пакет содржина :
1pc Поздрав Картичка + 1pc плик
НАПОМЕНА :
Ве молиме овозможи 5mm грешка поради прирачник за мерење.
Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Музика:
No
Шема:
Виткање Тип
празник:
Универзална
Стил:
Сценско
Број На Модел На:
HK
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат