.

.

New
2 парчиња Топла Продажба Нерѓосувачки Челик Брадавица Прстени Накит, Трендовски гроздобер зголеми цвет Брадавица Barbell Пирсинг Прстен Тело Пирсинг Накит

2 парчиња Топла Продажба Нерѓосувачки Челик Брадавица Прстени Накит, Трендовски гроздобер зголеми цвет Брадавица

DEN 173.00
DEN 192.00

Количина на стоки
Достапно

Опис
Име : 2 парчиња Топла Продажба Нерѓосувачки Челик Брадавица Прстени Накит, Трендовски гроздобер зголеми цвет Брадавица Barbell Пирсинг Прстен Тело Пирсинг Накит
Бар должина : околу 16mm (0.397 инчи)
Бар дијаметар : за 1.6 mm (14 G) Материјал : 316 L хируршки челик Точка Законик : DLRH200201 Тежина : 4 G Количина : 2 парче Боја : лас слика Пол : жените дама Девојка Конверзија : 1 mm = 0.0394 инчен 1 инч = 25.4 mm Пакетот вклучува : 1pcs x брадавица накит Производ слика
Компанија
Duolai тело пирсинг накит co,.ltd е телото уметност, компанија која е специјализирана во изработка на сите видови на пирсинг ewelries, како што се лажни приклучоци, labret & усна jewelries, стомакот jewelries, веѓа jewelries, носот jewelries, обетки, ѓердани, бразлетна и така натаму.
Нашите пирсинг накит производ го доби добра репутација и Палецот со клиенти за години и години, тоа не е затоа што нашите врвни производи, но, исто така, нашиот искрен и одличен сервис. Ние секогаш се придржуваат до principls на "прв клиент, искрена служба" како нашиот успешен напредок марка.
Вашиот ODM & OEM наредби се топло добредојдени тука, ние може да ви обезбеди со конкурентна цена за взаемна корист и да се воспостави долго бизнис
ПРАШАЊА и одговори П : Како наскоро цел може да бидат испратени надвор и колку дена можам да ја прими ?
A : наредбата може да бидат испратени во рок од 48 часа. Испорака пати потреби околу 15-30 работни дена од Кина Пост Воздух Mail и околу 3-5 работни дена страна на курирската служба DHL.
П : Може да ти испрати ми ја слики без жиг?
A : Нема Проблем. Откако ќе го поставите цел, ве молиме кажете ни ја вашата e-mail адреса и ние ќе го испратите слики без жиг за вас од страна на e-mail наскоро.
П : Може ли да се меша дизајни ?
A : Да,секако. Можете да користите шопинг количка и одберете дизајни сте заинтересирани, и место на цел заедно.
П : Може ли да изберете боја за еден дизајн ако има многу достапни бои?
A : Yes.You би можеле да остави порака за боја на барање, кога ќе го поставите цел.
П : Производи може да се направи тоа?
A : Да, ние имаме свои фабрика и дизајн тим, онолку колку што ќе обезбеди примероци или слики, димензии и материјали.Ви благодариме за вашето време. Превозот 1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
Ако сте го купиле стока од повеќе од 200 долари, што ќе обезбеди слободни DHL превозот feeback

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Телото Накит Тип:
Брадавица Прстени
Број На Модел На:
DLRH200201
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SARIKIM
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
накит видови:
Телото Накит
боја:
Сребро.
Материјал:
316l хируршки челик
Големина:
14G
Тежина:
4G
Пол:
Жените Дама Девојка
клучни зборови:
брадавица пирсинг
Тип На Објект:
Брадавица Прстени
Телото Накит Тип:
брадавица накит
Состојба:
100% нови
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат