.

.

New
ChengHaoRan 5PCS Микрофон Внатрешна МИКРОФОН Замена Дел За Samsung Галакси S5 G900F G900H G900A G900V G900P G900T SH-005

ChengHaoRan 5PCS Микрофон Внатрешна МИКРОФОН Замена Дел За Samsung Галакси S5 G900F G900H G900A G900V G900P

DEN 225.00
DEN 264.00

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте на нашата продавница. Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите. Како враќање поштенски трошоци за погрешна купување се на купувачи трошок. Превозот : цел ќе биде предаден во 1-2 работни дена откако ќе се плати. Пристигнување време : 15-60days во зависност од Пост Услуга во вашата земја. По-продажбата на Услугата : Доколку имате било каков проблем за цел,контактирајте со нас да се реши тоа на работа на време.

Карактеристики на стоката

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
LG
Број На Модел На:
SH-005
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат