.

.

New
НОВИОТ БРЕНД 0281002456 ДОЗА ЦЕЛА ПРИТИСОК СЕНЗОР МАПАТА ЗА FIAT

НОВИОТ БРЕНД 0281002456 ДОЗА ЦЕЛА ПРИТИСОК СЕНЗОР МАПАТА ЗА FIAT

DEN 969.00
DEN 1291.68

Количина на стоки
Достапно

2 ЛПГ 1242ccm 60 HP 44 KW (ТНГ) 2011 За Fiat Panda 169 Hatchback 1.2 60 1242ccm 60 HP 44 KW (Бензин) 2003 година За Fiat Punto 188 AX Кутија 1.
Ние ќе спроведе строги пакување за да се осигура дека вашите елементи се безбедни.2 1242ccm 69 HP 51 KW (Бензин) 2016 година Lancia Ypsilon 846 Hatchback 1.2 Bi-Гориво 1242ccm 67 HP 49 KW (Bi-Гориво) До 2015 Lancia Ypsilon 846 Hatchback 1.2 ЛПГ 1242ccm 60 HP 44 KW (ТНГ) 2012 За Fiat Panda 169 Hatchback 1.4 16 V 66 90 1368
2009 година, За Фиат Браво МК II Hatchback 1.4 66 90 1368 2005-2006 За Fiat STILO (192) 1.
Царински даноци
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса . Ние ќе ги пратите пратката и обидете се што е во моја моќ да им помогне на вас како е можно поскоро,само негативни повратни информации, без комуникација не helpfull да се реши проблемот.4 ЛПГ 1368ccm 90 HP 66 KW (ТНГ) 2010 За Фиат Браво МК II Hatchback 1.4 ЛПГ 1368ccm 90 HP 66 KW (ТНГ) 2009 година, За Fiat Panda 169 Hatchback 1.4 16 V 66 90 1368 2005-2008 година За Fiat STILO Мулти Вагон (192) 1.
●Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.2 60 1242ccm 60 HP 44 KW (Бензин) 2005 година За Fiat Punto 188 AX Кутија 1.2 Bi-Гориво 1242ccm 60 HP 44 KW (Bi-Гориво) 2015 Година За Fiat Punto 188 1.2 Bi-Гориво 1242ccm 67 HP 49 KW (Bi-Гориво) 2016 Година Lancia Ypsilon 846 Hatchback 1.2 Bi-Гориво 1242ccm 60 HP 44 KW (Bi-Гориво) 2011 Lancia Ypsilon 846 Hatchback 1. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе.2 60 1242ccm 60 HP 44 KW (Бензин) 2004 година За Fiat Punto 188 AX Кутија 1.2 Bi-Гориво 1242ccm 67 HP 49 KW (Bi-Гориво)
Слика
Начин На Плаќање
●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .2 60 1242ccm 60 HP 44 KW (Бензин) 2002 година За Fiat Punto 188 AX Кутија 1.2 Bi-Гориво 1242ccm 60 HP 44 KW (Bi-Гориво) 2016 година За Fiat Punto 188 1.2 Bi-Гориво 1242ccm 60 HP 44 KW (Bi-Гориво) 2013 година Fiat Punto 188 1.2 1242ccm 69 HP 51 KW (Бензин) 2011 Lancia Ypsilon 846 Hatchback 1. ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме и телефонски број.4 ЛПГ 1368ccm 90 HP 66 KW (ТНГ) 2012 За Фиат Браво МК II Hatchback 1. Замени нема да бидат испратени додека барањето е одобрено.2 Bi-Гориво 1242ccm 67 HP 49 KW (Bi-Гориво) 2013 Lancia Ypsilon 846 Hatchback 1.2 Bi-Гориво 1242ccm 67 HP 49 KW (Bi-Гориво) 2012 Lancia Ypsilon 846 Hatchback 1. Овие трошоци се на купувачот одговорност.2 Bi-Гориво 1242ccm 60 HP 44 KW (Bi-Гориво) 2008 Година За Fiat Punto 188 AX 1.2 Bi-Гориво 1242ccm 60 HP 44 KW (Bi-Гориво) 2012 За Fiat Punto 188 1.2 ЛПГ 1242ccm 60 HP 44 KW (ТНГ) 2010 За Fiat Panda 169 Hatchback 1.4 ЛПГ 1368 66 4 Hatchback 2003-2012 За Fiat ИДЕЈА 1.2 60 1242ccm 60 HP 44 KW (Бензин) 2009 година, За Fiat Punto 188 Hatchback 1. обичај царинење многу строги, клиентот треба да соработува во царинење напредок, и ако постои било данок, клиентот треба да ги покрие тоа.4 ЛПГ 1368ccm 90 HP 66 KW (ТНГ) 2016 година За Фиат Браво МК II Hatchback 1.
Превозот и испорака
●Обично, ние ќе биде превозот и испратите следење на број во рок од 24 часа по вашата заврши цел плаќање.2 ЛПГ 1242ccm 60 HP 44 KW (ТНГ) 2000 За Fiat Punto 188 AX Кутија 1.2 Bi-Гориво 1242ccm 60 HP 44 KW (Bi-Гориво) 2011 година За Fiat Punto 188 1.
●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.2 60 1242ccm 60 HP 44 KW (Бензин) 2008 Година За Fiat Punto 188 Hatchback 1.2 60 1242ccm 60 HP 44 KW (Бензин) 2006 година За Fiat Punto 188 AX Кутија 1.4 ЛПГ 1368ccm 90 HP 66 KW (ТНГ) 2011 За Фиат Браво МК II Hatchback 1.
Нормално,ние може да се обиде мојата најдобро да ви помогне да се одбележи пониска вредност на пакетот,ако тоа не работа, ве молиме запомнете дека тоа не е на продавачот одговорност.4 ЛПГ 1368ccm 90 HP 66 KW (ТНГ) 2014 година За Фиат Браво МК II Hatchback 1.2 Bi-Гориво 1242ccm 67 HP 49 KW (Bi-Гориво) 2014 Lancia Ypsilon 846 Hatchback 1.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.2 1242ccm 69 HP 51 KW (Бензин) 2012 Lancia Ypsilon 846 Hatchback 1.

Карактеристики на стоката

Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Чувствителност:
Притисок Сензор
Стил:
Varistor Тип
Мерен Опсег:
1
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Повторливост:
0281002456
линеарна:
1
Резолуција:
1
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Hysteresis:
1
Бренд Име:
СОРГО
Автомобил Производител:
Фиат
Производителот Дел Број:
0281002456
Осветленост Дел Број:
0261230373 ,55240726 ,100496101 ,0041538228
Осветленост Дел Number1:
223659X700 ,22365-9X700 ,А 004 153 82 28
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат